O nas

Posiadamy gospodarstwo rolne o powierzchni 50 ha położone na obrzeżach Legnicy. Jest to gospodarstwo rodzinne istniejące na rynku szkółkarskim od 30 lat. Produkujemy materiał szkółkarski owocowy oraz ozdobny iglasty kopany z gruntu. Wysoka klasa gleby, wieloletnie doświadczenie powodują, że produkujemy rośliny wysokiej jakości, zdrowe. Nadzór nad zdrowotnością roślin prowadzi Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną bezpośrednio w szkółce i przez internet, za pośrednictwem naszej strony krzewydrzewa.pl oraz na Allegro jako użytkownik krzewydrzewa_pl. Współpracujemy z sadownikami, centrami ogrodniczymi w Polsce i zagranicą. Posiadamy doświadczenie w sprzedaży internetowej. Od 2009 r. sprzedajemy nasze rośliny na Allegro. 100 % otrzymanych pozytywnych komentarzy świadczy o wysokiej jakości produktu i obsługi klienta.

Zapraszamy Państwa do naszej szkółki - wierzymy, że tak jak i nasi dotychczasowi klienci, również Państwo będą zadowoleni z naszych roślin.

Gospodarstwo Rolne Karolina Wyrzykowska

Szkółka Drzew i Krzewów

ul. Myśliwska 4, 59-220 Legnica

NIP 691-217-18-75

tel. 605 244 101, 661 132 424

biuro@krzewydrzewa.pl