Jabłoń Karneval® NOWOŚĆ, BEZ OPRYSKÓW!

31,00zł /opak. termin wysyłki >

Produkt wyprzedany

Niezwykłe zabarwienie skórki w czerwono-żółte paski, wyśmienite soczyste owoce i wysoka odporność na choroby. Drzewo plonuje obficie i regularnie. Odporne na parcha, mało podatne na mączniaka, odporne na raka. Owoce dojrzewają na przełomie września i października. Owoce średniej wielkości, kuliste, skórka żółta z niezwykle kolorowym, paskowanym rumieńcem. Miąższ chrupiący, biały, soczysty, słodki, delikatnie kwaskowy, lekko aromatyczny.

Doskonała odmiana do uprawy w ogrodach przydomowych i na działkach.

Oferujemy jabłoń na podkładce słaborosnącej, dzięki temu drzewka rosną słabiej do 2 m wys. i szer. (nie zajmują dużo miejsca na działce) i wcześnie wchodzą w okres owocowania (owoce można zbierać już w pierwszym lub drugim roku po posadzeniu drzewka).

Oferujemy drzewka klasy ekstra, bardzo dobrze ukorzenione, rozgałęzione, zdrowe. Nadzór nad zdrowotnością drzewek sprawuje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Każde drzewko jest opatrzone etykietą z nazwą odmiany. Drzewka są doskonale zabezpieczone do transportu, korzenie zabezpieczone balotem przed wysychaniem.

TERMIN WYSYŁKI po 5 października
OPAKOWANIE 1 sztuka
PODKŁADKA P60
SADZONKA goły korzeń
WYSOKOŚĆ SADZONKI 130 -150 cm