Jabłoń Szampion

21,00zł /opak. termin wysyłki >

Mieszaniec Golden Delicious i Koksy Pomarańczowej. Drzewo rośnie słabo, jest bardzo plenne, owocuje corocznie, jest dość odporne na choroby. W okres owocowania wchodzi bardzo wcześnie. Jest bardzo dobrym zapylaczem dla innych odmian. Owoce zbiera się od końca września. Owoce średniej wielkości, o skórce gładkiej, suchej, pokrytej atrakcyjnym rumieńcem. Miąższ soczysty, słodki, delikatnie kwaskowaty, aromatyczny, bardzo smaczny. Jabłko zarówno deserowe jak i na przetwory.

Oferujemy jabłoń na podkładce karłowej, dzięki temu drzewka rosną słabiej do 2 m wys. i szer. (nie zajmują dużo miejsca na działce) i wcześnie wchodzą w okres owocowania (owoce można zbierać już w pierwszym lub drugim roku po posadzeniu drzewka).

Oferujemy drzewka klasy ekstra, bardzo dobrze ukorzenione, rozgałęzione, zdrowe. Nadzór nad zdrowotnością drzewek sprawuje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Każde drzewko jest opatrzone etykietą z nazwą odmiany. Drzewka są doskonale zabezpieczone do transportu korzenie zabezpieczone balotem przed wysychaniem.

TERMIN WYSYŁKI produkt niedostępny
OPAKOWANIE 1 sztuka
PODKŁADKA M9
SADZONKA goły korzeń (zabezpieczony balotem na czas transportu)
WYSOKOŚĆ SADZONKI 130 -150 cm