wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie
Kontakt
 • Gospodarstwo Rolne
  Karolina Wyrzykowska
  Szkółka Drzew i Krzewów
  ul. Myśliwska 4
  59-220 Legnica
  (dla nawigacji: Legnica Smokowice)
 • E-mail:biuro@krzewydrzewa.pl
 • Telefon601 542 380
  661 132 424
 • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00

O firmie

 

Drzewa i krzewy owocowe

W szkółce drzew owocowych oraz krzewów owocowych i ozdobnych od ponad 30 lat zajmujemy się uprawą i rozmnażaniem roślin do ogródków, na działki i dla większych gospodarstw. Nasze sadzonki drzew owocowych wykopane prosto z gruntu i przesadzone w nowe miejsca są dziś ozdobą i dają obfite zbiory w całej Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z bogactwem odmian drzew owocowych sklepu internetowego, który prowadzimy lub odwiedzin naszego gospodarstwa.

Szkółka drzewek owocowych Karoliny Wyrzykowskiej prowadzi uprawy na 50 ha powierzchni, a doświadczenie naszych specjalistów oraz wysokiej klasy gleba pozwalają nam na oferowanie wysokiej jakości zdrowych roślin. Stawiamy na najlepsze odmiany oraz profesjonalną obsługę Klientów. Dzięki naszej marce możemy dziś współpracować z centrami ogrodniczymi i sadownikami z całej Polski i Europy. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną.

 

Małe drzewka, duże owoce

Można u nas kupić najpopularniejsze odmiany drzewek owocowych do niewielkich ogródków między innymi: jabłonie, grusze, śliwy, wiśnie, czy czereśnie. Oferujemy odmiany karłowe, które świetnie nadają się do posadzenia przy domach, a nawet do ustawienia w donicach na tarasie. Nasze drzewka są bardzo dobrze ukorzenione i rozgałęzione, szybko zaczynają owocować. Polecamy także krzewy ozdobne oraz krzewy owocowe z naszej uprawy np. porzeczki, agresty, borówki amerykańskie, jeżyny i maliny. Oferujemy je w formie krzewów lub piennej np. agrest na pniu.

Nadzór nad jakością naszych upraw pełni Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Gwarantujemy również doskonałe zabezpieczenie w transporcie krzewów i drzewek owocowych ze sklepu internetowego. Doręczymy je w terminie, który umożliwia ich posadzenie i przyjęcie w glebie. Jeśli szukasz krzewu ozdobnego lub drzewka owocowego na działkę, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

 

Sadzonki drzew owocowych

Nasze sadzonki drzew owocowych oraz krzewów nadają się idealnie do posadzenia zarówno w przydomowych ogrodach, na działkach rekreacyjnych, jak i w dużych sadach. Wszystkie sadzonki drzew owocowych i krzewów mają zdrowe, mocne korzenie, które zapewniają im dobry wzrost i wysokie plonowanie. Każdą roślinę zaopatrujemy w etykietę z nazwą odmiany, np. jabłoń Szara Reneta.

Dostępne w naszej szkółce drzewka owocowe pełnią funkcję użyteczną oraz ozdobną. Sadząc je będziesz nie tylko cieszyć się pysznymi, soczystymi i zdrowymi owocami. Kwitnące na wiosnę drzewa jabłoni, gruszy czy wiśni są urzekająco piękne.

Różnorodna oferta obejmuje także stare odmiany drzew owocowych, które powracają do łask. Zaszczepione na podkładkach karłowych lub półkarłowych powodują, że nawet w najmniejszym ogrodzie można rozkoszować się owocami jak z ogrodu naszych dziadków. Warto zdecydować się na uprawę tego rodzaju roślin – np. jabłoni, gruszy czy śliwy. Owoce znane od dawna świetnie nadają się do bezpośredniej konsumpcji lub na pyszne przetwory.

W naszej ofercie posiadamy krzewy owocowe, które są łatwe w uprawie i nie zajmują dużo miejsca w ogrodzie. W czasie kwitnienia są wyjątkową ozdobą każdego ogrodu i działki. Wrażenia wizualne i obfite zbiory smacznych owoców z pewnością usatysfakcjonują każdego działkowca i ogrodnika.

 

Jak dbać o drzewa i krzewy owocowe

W zakładce Poradnik zamieściliśmy przydatne porady ze wskazówkami o porach sadzenia i pielęgnacji zakupionych roślin, a także spis podstawowych zapylaczy dla poszczególnych odmian drzew owocowych.

Wszystkie sadzonki bardzo skrupulatnie przygotowujemy do wysyłki. Korzenie zabezpieczamy przed wyschnięciem, a następnie balotujemy i pakujemy w wygodne kartony.

Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta będzie odpowiadać Twoim potrzebom i upodobaniom. W razie jakichkolwiek pytań, służymy poradą.

Rodzinne Gospodarstwo Rolne Karolina Wyrzykowska


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl