wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Kolumnowe drzewka owocowe2 » Grusza Obelisk ® - kolumnowa
Nowość
Grusza Obelisk kolumnowa - Krzewy DrzewaGrusza Obelisk - sadzonki Krzewy Drzewa
Grusza Obelisk kolumnowa - Krzewy DrzewaGrusza Obelisk - sadzonki Krzewy Drzewa

Grusza Obelisk ® - kolumnowa

Czas wysyłki: po ok. 5 października


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu

Grusza Obelisk ® Charles Cogne

Cechy szczególne

Grusza Obelisk charakteryzuje się kolumnowym pokrojem drzewa i z tego względu może być sadzona na działce czy w ogrodzie przydomowym lub w pojemnikach na tarasie i balkonie. Ma bardzo duże i smaczne owoce.

Drzewo

Drzewo rośnie średnio silnie, ma pokrój kolumnowy, z gałęziami ostro skierowanymi w górę. Drzewo kwitnie średnio wcześnie i wcześnie wchodzi w okres owocowania, owocuje regularnie. Nie ma żadnych wymagań klimatycznych.

Owoce

Owoce gruszy Obelisk są duże, okrągło-jajowate, o skórce żółtozielonej z czerwonym rumieńcem od strony nasłonecznionej. Miąższ biały, soczysty, o wyśmienitym słodkim aromacie. Owoce nadają się do bezpośredniego spożycia a także na przetwory. Owoce zbiera się we wrześniu.

Oferujemy sadzonki gruszy Obelisk klasy ekstra, bardzo dobrze ukorzenione, rozgałęzione, zdrowe. Nadzór nad zdrowotnością drzewek sprawuje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Każde drzewko jest opatrzone etykietą z nazwą odmiany. Drzewka są doskonale zabezpieczone do transportu, korzenie zabezpieczone balotem przed wysychaniem.
 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Koniec sezonu wiosennego, zapraszamy do naszego sklepu w sierpniu.