wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O nas

O nas

Posiadamy gospodarstwo rolne o powierzchni 50 ha położone na obrzeżach Legnicy. Jest to gospodarstwo rodzinne istniejące na rynku szkółkarskim od 40 lat. Produkujemy materiał szkółkarski owocowy oraz ozdobny iglasty kopany z gruntu.

Wysoka klasa gleby, wieloletnie doświadczenie powodują, że produkujemy rośliny wysokiej jakości, zdrowe. Nadzór nad zdrowotnością roślin prowadzi Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną bezpośrednio w szkółce i przez internet, za pośrednictwem naszej strony krzewydrzewa.pl oraz na Allegro jako użytkownik krzewydrzewa_pl.

Współpracujemy z sadownikami, centrami ogrodniczymi w Polsce i zagranicą. Posiadamy doświadczenie w sprzedaży internetowej od 2009 r. 

Zapraszamy Państwa do naszej szkółki - wierzymy, że tak jak i nasi dotychczasowi klienci, również Państwo będą zadowoleni z naszych roślin.

Gospodarstwo Rolne Karolina Wyrzykowska
Szkółka Drzew i Krzewów
ul. Myśliwska 4, 59-220 Legnica
NIP 691-217-18-75

nr producenta rolnego: PL- 02/62/6151
tel. 601 542 380, 661 132 424
biuro@krzewydrzewa.pl

gospodarstwo rolne - sadzonki 1gospodarstwo rolne - sadzonki 2

gospodarstwo rolne - sadzonki 3

gospodarstwo rolne - sadzonki 4

gospodarstwo rolne - sadzonki 5 gospodarstwo rolne - sadzonki 6


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu