wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Reklamacje i zwroty
Nowości

Reklamacje i zwroty

ZWROTY

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu towaru:  Gospodarstwo Rolne Karolina Wyrzykowska, ul. Myśliwska 4, 59-220 Legnica

Możecie Państwo odstąpić od umowy bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 14 dni. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru. Zakupiony Towar należy zwrócić na nasz adres niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. Nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwrócimy Państwu wszystkie dokonane płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru. Ze zwrotem płatności możemy się wstrzymać do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia dowodu jej odesłania. Państwo ponosicie tylko bezpośredni koszt zwrotu Towaru.

 

REKLAMACJE

adres do reklamacji: Gospodarstwo Rolne Karolina Wyrzykowska, ul. Myśliwska 4, 59-220 Legnica lub adres poczty elektronicznej: biuro@krzewydrzewa.pl.

Celem rozpatrzenia reklamacji powinni Państwo przesłać lub dostarczyć dokumentację zdjęciową wadliwego towaru wraz z opisem wady, jeżeli jest to możliwe dołączając do niego dowód zakupu. Dokumentację zdjęciową wraz z opisem wady należy dostarczyć lub przesłać na nasz adres lub adres poczty elektronicznej wskazany powyżej. Każda reklamacja jest rozpatrywana w terminie do 14 dni.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Koniec sezonu wiosennego, zapraszamy do naszego sklepu w sierpniu.