wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Kolumnowe drzewka owocowe2 » Jabłoń kolumnowa Kozolupska, ozdobna
Nowości
Jabłoń kolumnowa ozdobna - odporna -Krzewy DrzewaJabłoń Kozolupska kolumnowaJabłoń Kolumnowa Kozolupska - zdrowe sadzonki - Krzewy DrzewaSadzonka jabłoni kolumnowej Kozolupska
Jabłoń kolumnowa ozdobna - odporna -Krzewy DrzewaJabłoń Kozolupska kolumnowaJabłoń Kolumnowa Kozolupska - zdrowe sadzonki - Krzewy DrzewaSadzonka jabłoni kolumnowej Kozolupska

Jabłoń kolumnowa Kozolupska, ozdobna

TERMIN WYSYŁKI: po ok. 10 marca

Czas wysyłki: po ok. 5 października

PODKŁADKA: MM106

OPAKOWANIE: 1 sztuka

SADZONKA: goły korzeń (zabezpieczony balotem na czas transportu)

WYSOKOŚĆ SADZONKI: 40-60

Cena:
25,00 zł / szt.

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

  • Opis produktu

Jabłoń Kozolupska ®

Cechy szczególne

Jabłoń Kozolupska to drzewo o pokroju kolumnowym, które jest przede wszystkim ozdobą ogrodu, ze względu na błyszczące zielono bordowe liście i piękne ciemno różowe kwiaty. Odporna na mróz i choroby (odporna na parcha i mączniaka).

Pochodzenie

Jest to nowa odmiana jabłoni wyhodowana w Czechach. Posiadamy wyłączność na produkcję w Polsce sadzonek jabłoni Kozolupskiej.

Drzewo

Drzewo o wzroście kolumnowym, z gałęziami wyrastającymi pod kątem ostrym, krótkie międzywęźla. Dorasta do 2,5 - 3 m wysokości,  50-70 cm szerokości. Kwitnie na różowo bardzo obficie, już nawet w pierwszym roku po posadzeniu. Jabłoń Kozolupska jest bardzo dobrym zapylaczem dla innych, deserowych odmian jabłoni.

Owoce

Wydaje ciemno bordowe owoce o czerwonym miąższu i ciemnoczerwonym soku, średnicy 3 cm, kwaskowate, cierpkie, nadające się na przetwory. Niezerwane są źródłem pożywienia dla ptaków przez zimę.

Choroby

Jabłoń Kozolupsky jest bardzo odporna na choroby grzybowe.

Oferujemy sadzonki jabłoni kolumnowej Kozolupska klasy ekstra, bardzo dobrze ukorzenione, zdrowe. Nadzór nad zdrowotnością drzewek sprawuje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Każde drzewko jest opatrzone etykietą z nazwą odmiany. Drzewka są doskonale zabezpieczone do transportu, korzenie zabezpieczone balotem przed wysychaniem.

TERMIN WYSYŁKI: po ok. 10 marca

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Koniec sezonu wiosennego, zapraszamy do naszego sklepu w sierpniu.