Jabłoń Melrose

21,00zł /opak. termin wysyłki >

Odmiana amerykańska o owocach wyśmienitych w smaku. Drzewo w okres owocowania wchodzi wcześnie, owocuje corocznie, umiarkowanie. Mało podatne na parch. Owoce zbiera się od początku października, bardzo dobrze się przechowują. Owoc duży, kulisty, o skórce gładkiej, pomarańczowoczerwonej. Miąższ białokremowy, ścisły, soczysty, lekko aromatyczny, bardzo smaczny. Jabłko doskonałe do bezpośredniego spożycia jak i na wszelkie przetwory, idealne do pieczenia w całości.

Oferujemy jabłoń na podkładce słaborosnącej, dzięki temu drzewka rosną słabiej do 2 m wys. i szer. (nie zajmują dużo miejsca na działce) i wcześnie wchodzą w okres owocowania (owoce można zbierać już w pierwszym lub drugim roku po posadzeniu drzewka).

Oferujemy drzewka klasy ekstra, bardzo dobrze ukorzenione, rozgałęzione, zdrowe. Nadzór nad zdrowotnością drzewek sprawuje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Każde drzewko jest opatrzone etykietą z nazwą odmiany. Drzewka są doskonale zabezpieczone do transportu, korzenie zabezpieczone balotem przed wysychaniem.

TERMIN WYSYŁKI produkt niedostępny
OPAKOWANIE 1 sztuka
PODKŁADKA M26
SADZONKA goły korzeń (zabezpieczony balotem na czas transportu)
WYSOKOŚĆ SADZONKI 130 -150 cm