wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Borówki i jagody2 » Jagoda kamczacka Honeybee
Jagoda kamczacka HoneybeeJagoda kamczacka Honeybee
Jagoda kamczacka HoneybeeJagoda kamczacka Honeybee

Jagoda kamczacka Honeybee

TERMIN WYSYŁKI: produkt niedostępny

Czas wysyłki: po ok. 5 października

SADZONKA: doniczka P9

OPAKOWANIE: 1 sztuka

Cena:
12,00 zł / szt.

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

  • Opis produktu

Odmiana kanadyjska, krzew: wys. 150 cm, szer. 120 cm, szybko rosnący. Owoc: średnia masa 1,9 g, kształt cylindryczny, w smaku lekko kwaskowe, soczyste i smaczne. Owoce deserowe. Owoce dojrzewają w 2 połowie VI, jagody nie osypują się. W celu uzyskania obfitego plonowania poleca się sadzić kilka różnych odmian obok siebie, polecana są odmiana Aurora.

Jagoda kamczacka jest długowieczna i bardzo wytrzymała na mróz. Łatwa w uprawie, krzewy i owoce nie są porażane przez choroby i szkodniki. Krzew ma zwarty i wzniesiony pokrój, osiągający wysokość do 2 m. Owoce charakteryzują się działaniem ogólnie wzmacniającym, przeciwzapalnym i bakteriostatycznym. Jej owoce nazywane są „jagodami wiecznej młodości”, gdyż znajdują się w nich związki zapobiegające starzeniu się komórek. Owoce nadają się świetnie do wyrobu soków, dżemów, nalewek i win, można je mrozić i suszyć.

Oferujemy dobrze ukorzenione i zdrowe rośliny. Nadzór nad zdrowotnością drzewek sprawuje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Każda roślina jest opatrzona etykietą z nazwą odmiany. Rośliny są doskonale zabezpieczone do transportu, korzenie zabezpieczone balotem przed wysychaniem.

TERMIN WYSYŁKI: produkt niedostępny

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Koniec sezonu wiosennego, zapraszamy do naszego sklepu w sierpniu.