wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Sadzonki malin i jeżyn
0
0
Kontakt
 • Gospodarstwo Rolne
  Karolina Wyrzykowska
  Szkółka Drzew i Krzewów
  ul. Myśliwska 4
  59-220 Legnica
  (dla nawigacji: Legnica Smokowice)
 • E-mail:biuro@krzewydrzewa.pl
 • Telefon601 542 380
  661 132 424
 • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00

Sadzonki malin i jeżyn

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Sadzonki malin

Owoce malin są wyśmienite w smaku i mają piękny aromat, dlatego najchętniej jedzone są prosto z krzaka. Maliny doskonale nadają się do mrożenia. Przetwory z malin, jak dżemy i konfitury należą do najsmaczniejszych a soki malinowe mają właściwości lecznicze w okresie przeziębień. W zależności od odmiany można cieszyć się smakiem tych wspaniałych owoców od czerwca aż do pierwszych przymrozków. Maliny lubią glebę żyzną i zasobną w wodę. Krzewy maliny sadzi się w rzędzie co 40-50 cm.

W naszej Szkółce drzew i krzewów znajdziesz tradycyjne odmiany sadzonek malin, takie jak Laszka, Przehyba letnia czy Bristol czarna. Ciekawym wyborem może być również odmiana Erika lub Poemat której owocami można się delektować aż do późnej jesieni. Oferowane przez nas rośliny są zdrowe i bardzo dobrze ukorzenione, a dodatkowo doskonale zabezpieczone na czas transportu.

Sadzonki jeżyn

Jeżyna dawniej spotykana była głównie w okolicach lasów czy w zagajnikach, dziś chętnie sadzona jest w ogródkach dla smacznych i aromatycznych owoców. Podobnie jak owoce maliny jeżyny miały zastosowanie w leczeniu infekcji czy grypy a napar z liści był popularnym środkiem przeciwbiegunkowym. Dziś również warto korzystać z prozdrowotnych właściwości tych owoców, które posiadają mnóstwo antyoksydantów oraz przeciwutleniaczy dzięki czemu polecane są w diecie antynowotworowej.

Na stronie internetowej naszej Szkółki drzew i krzewów oferujemy sadzonki jeżyny bezkolcowej. Zaletą tych jeżyn oprócz braku kolców jest wysoka plenność, długi okres owocowania, duże i smaczne owoce oraz nieduże wymagania glebowe.  Zachęcamy do   posadzenia  jednej z dostępnych odmian, jak Loch Ness, Arapaho, Black Satin.


 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl