Śliwa Renkloda Wczesna Korbyszewa - karłowa

33,00zł /opak. termin wysyłki >

Śliwa Renkloda Korbyszewa

Cechy charakterystyczne

Śliwa renkloda Korbyszewa wyróżnia się bardzo obfitym owocowaniem, owoce zbiera się już w lipcu, są smaczne a miąższ bardzo dobrze odchodzi od pestki.

Pochodzenie

Odmiana pochodząca z Rosji

Drzewo

Drzewo owocuje corocznie, bardzo obficie. Śliwa renkloda Korbyszewa jest w naszej szkółce szczepiona na podkładce skarlającej wangenheima - drzewa rosną do 2,5-3,5 m wys. i szer. i wcześnie wchodzą w okres owocowania (owoce można zbierać już w drugim roku po posadzeniu).

Owoce

Owoce dojrzewają pod koniec lipca. Owoce średniej wielkości 40 g, różowoczerwone, pokryte silnym woskowym nalotem, miąższ żółtozielony, bardzo soczysty, słodki, bardzo smaczny, bardzo dobrze oddziela się od pestki.

Choroby

Dobra odporność na choroby

Oferujemy sadzonki renklody Korbyszewa klasy ekstra, bardzo dobrze ukorzenione, rozgałęzione, zdrowe. Nadzór nad zdrowotnością drzewek sprawuje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Każde drzewko jest opatrzone etykietą z nazwą odmiany. Drzewka są doskonale zabezpieczone do transportu, korzenie zabezpieczone balotem przed wysychaniem.

TERMIN WYSYŁKI produkt niedostępny
OPAKOWANIE 1 sztuka
PODKŁADKA karłowa wangenheima
SADZONKA doniczka 7l
WYSOKOŚĆ SADZONKI 130 -150 cm