wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Karłowe drzewa owocowe2 » Jabłoń czerwonomiąższowa Rosette ®
NowośćNasz hit
Jabłoń Rosette - piękne sadzonki - KrzewyDrzewa.plŚwietna do sałatekWyśmienity sok z owoców jabłoni Rosette - KrzewyDrzewa.plPrzykładowe sadzonki jabłoni Rosette - KrzewyDrzewa.pl
Jabłoń Rosette - piękne sadzonki - KrzewyDrzewa.plŚwietna do sałatekWyśmienity sok z owoców jabłoni Rosette - KrzewyDrzewa.plPrzykładowe sadzonki jabłoni Rosette - KrzewyDrzewa.pl

Jabłoń czerwonomiąższowa Rosette ®

TERMIN WYSYŁKI: po ok. 10 marca

Czas wysyłki: po ok. 5 października

PODKŁADKA: M26

OPAKOWANIE: 1 sztuka

SADZONKA: goły korzeń (zabezpieczony balotem na czas transportu)

WYSOKOŚĆ SADZONKI: 130 -150 cm

Cena:
59,00 zł / szt.

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

  • Opis produktu

Jabłoń Rosette ®

Cechy charakterystyczne

Jabłoń Rosette ® wyróżnia się niezwykłymi owocami, których miąższ jest różowo-czerwony o doskonałym smaku nieco przypominającym truskawki i maliny. Drzewo Rosetty jest bardzo odporne na choroby. Ze względu na słaby wzrost nadaje się na działki i do ogrodów.

Pochodzenie

Jabłoń wyhodowana z odmiany jabłoni Discovery

Drzewo

Drzewo rośnie słabo. Kwitnie średnio wcześnie. Wcześnie zaczyna owocować, owocuje obficie. W latach intensywnego owocowania należy przerzedzić zawiązki owoców w czerwcu aby mieć owoce odpowiedniej wielkości.

Owoce

Owoce zbiera się w połowie sierpnia. Owoce jabłoni Rosette są średniej wielkości, okrągłe, spłaszczone, o pięknym różowo-czerwonym kolorze skórki i takim samym miąższu. Są jędrne, soczyste, kwaskowato słodkie, z nutą truskawkowo-malinową. Owoce są doskonałe do jedzenia prosto z drzewa i rewelacyjne na soki, które mają intensywną czerwoną barwę a także pięknie wyglądają jako dodatek do sałatek. Owoce należy zbierać w pełni dojrzałe.

Choroby

Jabłoń odporna na choroby, w tym na parcha (odporność Rvi6).

Oferujemy sadzonki jabłoni Rosette ® klasy ekstra, bardzo dobrze ukorzenione, rozgałęzione, zdrowe. Nadzór nad zdrowotnością drzewek sprawuje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Każde drzewko jest opatrzone etykietą z nazwą odmiany. Drzewka są doskonale zabezpieczone do transportu  korzenie zabezpieczone balotem przed wysychaniem.

TERMIN WYSYŁKI: po ok. 10 marca

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Koniec sezonu wiosennego, zapraszamy do naszego sklepu w sierpniu.