wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Karłowe drzewa owocowe2 » Jabłoń Goldjuwel
Jabłoń Goldjuwel jak Antonówka - drzewka owocowe - Krzewy DrzewaJabłoń GoldjuwelPrzykładowe sadzonki jabłoni Goldjuwel - KrzewyDrzewa.pl
Jabłoń Goldjuwel jak Antonówka - drzewka owocowe - Krzewy DrzewaJabłoń GoldjuwelPrzykładowe sadzonki jabłoni Goldjuwel - KrzewyDrzewa.pl

Jabłoń Goldjuwel

Czas wysyłki: po ok. 5 października


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu

Jabłoń Goldjuwel

Cechy szczególne

Odmiana o owocach imponujących wielkością, pojedyncze mają nawet 500 g. Podobnie do Antonówki, Goldjuwel nadaje się idealnie do wypieku ciast, na kompoty i musy.

Pochodzenie

Odmiana pochodząca od Antonówki i Papierówki

Drzewo

Drzewo rośnie średnio silnie i silnie. Korona szeroka. Owocuje średnioobficie.
W naszej szkółce oferujemy sadzonki jabłoni Goldjuwel szczepione na podkładce karłowej M9, dzięki temu drzewka rosną słabiej do 2,5 m wys. i szer. (nie zajmują dużo miejsca na działce) i wcześnie wchodzą w okres owocowania (owoce można zbierać już w pierwszym lub drugim roku po posadzeniu drzewka).
 

Owoce

Owoce zbiera się w pierwszej dekadzie września. Są bardzo duże, o średniej wadze 300 g a pojedyncze osiągają wagę 500 g. Miąższ jasnozielony do białego, chrupiący, średnio soczysty, kwaskowaty. Nie należy opóźniać zbioru jabłek, aby nie opadły z drzewa.

Choroby

Tolerancyjna na parcha, odporna na mączniaka

Oferujemy sadzonki jabłoni Goldjuwel klasy ekstra, bardzo dobrze ukorzenione, rozgałęzione, zdrowe. Nadzór nad zdrowotnością drzewek sprawuje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu. Każde drzewko jest opatrzone etykietą z nazwą odmiany. Drzewka są doskonale zabezpieczone do transportu, korzenie zabezpieczone balotem przed wysychaniem.
 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Koniec sezonu wiosennego, zapraszamy do naszego sklepu w sierpniu.